ORCAN Tekstil ve İş Güvenliği Malzemeleri Ltd. Şti.
ANA SAYFA HAKKIMIZDA STANDARTLAR TEKNİK İLETİŞİM
 

 

ÜRÜNLER

COFRA İş Ayakkabıları

İş Eldivenleri

Toz Maskeleri

Gaz & Buhar Maskeleri

Gözlükler & Yüz Koruyucular

Gürültüden Koruyucular

Baretler & Top Cap

İş Tulumları

Düşmeden Koruyucular

Yelek & Reflektif Yelekler

Göz & Boy Duşları

 

 
 

 

İŞ TULUMLARI
   
   

MAVİ İŞ TULUMU

  % 100 pamuklu gabardin, hakim yaka, çift taraflı fermuar, kol ağzı manşetli, isteğe bağlı olarak reflektif bant ve baskı yapılabilir.
   

TYVEK® TULUM

  Geniş bir ürün yelpazesine sahip DuPont Tyvek® ürün serisinden bir giysiye dokunulduğunda farkı hissedilir. Tyvek® eşsiz ve çok yönlü bir malzeme olup, aynı zamanda oldukça dayanıklı, hafif ve yumuşaktır. Tyvek® nefes alır, su-bazlı sıvıların ve aerosollerin geçişine izin vermez. Partiküllere ve liflere karşı mükemmel bir bariyer özelliği göstermektedir. Ayrıca antistatik işleme tabi tutulmuştur ve yapısı gereği hav bırakmaz.
   

TYVEK® C TULUM

  Tychem® ürün serisi, düşük toksik seviyede kimyasallardan, toksik gazlara ve tehlikeli biyolojik maddelere kadar oldukça geniş bir yelpazede koruma sağlamaktadır.
   

TYVEK® F TULUM

  Tychem® koruyucu giysileri çoğunlukla kimyasal maddelerin temizliği ve taşınması sırasında, kontamine alan temizliğinde, endüstriyel temizlik ve bakım çalışmaları esnasında, tank ve depo temizliğinde, kaza müdahale anında, tarım ve bahçe işleri ile diğer tüm kimyasal ve ilaç endüstrisi uygulamalarında ve biyolojik tehlikelere karşı korumanın gerekli olduğu diğer alanlarda kullanılmaktadır.
   

SARI YAĞMURLUK

 

 

   

MONT